Obchodní zástupce (M/Ž)

Jsme česká rodinná výrobní firma Jiva Jirák, spol. s r.o. s tradicí od roku 1935. Více jak 25 let prodáváme, vyrábíme a dodáváme nerezové výrobky pro gastronomii, mobiliář, dům a zahradu, zdravotnictví a stavebnictví. Díky našim skvělým zákazníkům a schopným zaměstnancům, kteří své práci rozumí, jsme mohli vybudovat vlastní moderní výrobní haly ve Vestci u Prahy. Nebojujeme cenou, ale kvalitou a vztahy.

Obchod je u nás hlavně o vztazích a spolehlivosti. Když si vybudujete důvěru, zákazník mnohem radši zavolá najisto Vám, než aby posílal poptávky po všech čertech.

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání nových příležitostí a udržování kontaktu se stávajícími zákazníky.
  • Řízení konkrétních obchodních zakázek včetně přímé odpovědnosti za jejich průběh.
  • Koordinace obchodních zakázek s ostatními odděleními firmy (konstrukce, výroba, nákup, sklad).
  • Kalkulace atypických výrobků i celých zakázek.

Požadujeme:

  • Zkušenost s podobnou pracovní náplní (výhodou).
  • Zkušenost s jednáním na obecních a městských úřadech (pro segment mobiliář).
  • Orientace v oblasti gastronomie, zdravotnictví a stavebnictví.
  • Komunikační a prezentační dovednosti s tahem na branku.
  • Vzdělání ÚSO nebo VŠ strojírenského směru (výhodou).
  • Aktivní znalost NJ (slovem i písmem), další cizí jazyk výhodou.
  • Pokročilá znalost MS Office, zejména Word, Excel a PowerPoint.
  • Znalost projektování v SolidWorks (výhodou).
  • Schopnost občas pracovat pod časovým tlakem a ve stresu.
  • Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • Odpovídající odměnu dle plnění obchodního plánu.
  • Firemní vůz.
  • Všechny potřebné pracovní pomůcky, včetně notebooku a telefonu.
  • Přátelský a kolegiální tým.
  • Velice pěkné kanceláře a umístění firmy v klidné lokalitě a zeleni blízko Prahy (Vestec).
  • Dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti.
  • Zajištěné a z ½ hrazené obědy přímo na pracovišti.

Svůj životopis zašlete na níže uvedený kontaktní e-mail. Určitě se ozveme zpět.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Firma: JIVA-Jirák výroba velkokuchyňského zařízení spol. s r.o.

Kontakt: Iva PAZDEROVÁ
K Jahodárně 170
252 42 Vestec

Telefon: 606787133

Místo práce: Vestec

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé