Konstruktér pro individuální projekty - senior (M/Ž)

Jsme česká rodinná výrobní firma Jiva Jirák, spol. s r.o. s tradicí od roku 1935. Zabýváme se výrobou a dodávkami nerezových výrobků pro gastronomii, mobiliář, dům a zahradu, zdravotnictví a stavebnictví. Sídlíme ve vlastních moderních prostorech ve Vestci u Prahy. Jdeme s dobou a naše strojní vybavení obnovujeme v souladu s nejmodernějšími technologickými postupy a trendy v oblasti zpracování nerezu.

Konstruktér pro individuální projekty (M/Ž)

Do konstrukčního oddělení, které zpracovává zakázky dle požadavků našich zákazníků včetně zaměřování a poradenské činnosti uvítáme nového kolegu/kolegyni.

Náplň práce:

  • Zpracování technické dokumentace pro výrobní program.
  • Stanovování technických podmínek pro vlastní výrobky.
  • Správa a evidence technické dokumentace.
  • Zpracování technických podkladů pro inovace našeho výrobního programu.
  • Práce v programu SolidWorks (3D SW pro projektování a konstrukci).

Požadujeme:

  • Vzdělání ÚSO nebo VŠ strojírenského směru.
  • Praxi v oboru projektování.
  • Znalost projektování v SolidWorks (výhodou).
  • Samostatnost, zodpovědnost a velkou míru tvořivosti a flexibility.
  • Aktivní znalost AJ nebo NJ (výhodou).
  • Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • Přátelský a kolegiální tým.
  • Všechny potřebné pracovní pomůcky.
  • Zajištěné a z ½ hrazené obědy přímo na pracovišti.
  • Velice pěkné kanceláře a umístění firmy v klidné lokalitě a zeleni blízko Prahy (Vestec).
  • Pravidelnou výplatu.
  • Možnost parkování zdarma.
  • Dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti.

Pracovní doba:

PO až PÁ 7.00 – 15.30 hod.

Dopravní spojení:

Příměstský autobus č. 326 od metra Opatov do zastávky Vestec – Obecní úřad.

Svůj životopis zašlete na níže uvedené kontaktní e-maily. Určitě se ozveme zpět.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Firma: JIVA-Jirák výroba velkokuchyňského zařízení spol. s r.o.

Kontakt: Iva PAZDEROVÁ
K Jahodárně 170
252 42 Vestec

Telefon: 606787133

Místo práce: Vestec

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé