Elektrikář

Do výrobní části společnosti uvítáme nového a šikovného kolegu.

Náplň práce:

  • Elektroinstalace vyráběných produktů.
  • Instalace spotřebičů u koncového zákazníka.
  • Montáže gastronomických celků (výdeje, varny apod.).
  • Servisní práce u koncových zákazníků.

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru elektro.
  • Potvrzení o proškolení vyhlášky 50, paragraf 8.
  • Praxi v oboru
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Znalost čtení výkresové dokumentace.
  • Orientace v oboru gastronomie nebo zdravotnictví – výhodou.
  • Proaktivní přístup, zodpovědnost a flexibilitu.

Nabízíme:

  • Přátelský a kolegiální tým.
  • Všechny potřebné pracovní pomůcky.
  • Zajištěné a z ½ hrazené obědy přímo na pracovišti.
  • Velice pěkné kanceláře a umístění firmy v klidné lokalitě a zeleni blízko Prahy (Vestec).
  • Pravidelnou výplatu.
  • Možnost parkování zdarma.
  • Dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti.

Pracovní doba:

PO až PÁ 7.00 – 15.30 hod.

Dopravní spojení:

Příměstský autobus č. 326 od metra Opatov do zastávky Vestec – Obecní úřad.

Zavolejte nebo svůj životopis zašlete na níže uvedený kontaktní e-mail. Určitě se ozveme zpět.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Kontrakt:

Jiva Jirák, spol. s r.o.

Iva Pazderová

K Jahodárně 170, Vestec u Prahy

e-mail: jivajirak@email.cz, tel. č. 606 787 133

www.jiva.cz

Firma: JIVA-Jirák výroba velkokuchyňského zařízení spol. s r.o.

Kontakt: Iva PAZDEROVÁ
K Jahodárně 170
252 42 Vestec

Telefon: 606787133

Místo práce: Vestec

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé